Banco Popolare Česká republika, a.s.

Banco Popolare Česká republika, as Banco Popolare Slovensko, as spadá pod medzinárodnú bankovú skupinu Banco Popolare Gruppo Bancaria, patriaci medzi najväčšie talianske bankové subjekty. História tejto spoločnosti sa začala písať už v roku 1867 a súčasnosti využívajú služby tejto spoločnosti viac ako tri milióny spokojných zákazníkov nielen v Taliansku , ale aj vo Švajčiarsku, Veľkej Británii, Luxembursku, Chorvátsku, Maďarsku, Rumunsku a skrze Banco Popolare Česká republika, as iv Českej republike .

Banco Popolare Česká republika, as sa profiluje ako univerzálna komerčná banka s cieľovou skupinou klientov z radov stredných firiem a podnikateľov. Mimo to ponúka svoje produkty aj súkromným osobám.

Kamenné pobočky tejto spoločnosti nájdete v ČR v šiestich mestách, ktorými sú Bratislava (2 pobočky), Brno, Plzeň, Hradec Králové, Liberec a Mladá Boleslav (všetky po jednej pobočke).

základné údaje o banke:

Banco Popolare Česká republika , as
Adresa (centrály) -
Kontaktná adresa
Palackého 1, 111 21, Praha 1
Dátum udelenia licencie -
začiatku pôsobenia na slovenskom trhu
5. 11. 1992
6. 4. 1994
BANIS kód banky 6100
Web banky www.bancopopolare.cz
Informačné email info@bpcr.cz
(Informačná) telefónna linka 296 245 400
296 245 405
Základné imanie banky (Sk) 500 000 000

Zkuste další článek, třeba J & T banka, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - AXA Bank sporiaci účet.

Novinky z celého internetu

1.7.2011 - Sms pozicky pre Cechy

Vyzkoušejte feratum půjčky sms. Půjčky se sjednáním přes smsku.