Komerční banka pôžičky

Komerční banka půjčky Komerční banka , s pozíciou jednej z najväčších a nejzavedenějších bánk v Českej republike, ponúka svojim klientom naozaj širokú a pestrú paletu úverových produktov. Pôžičku u Komerčné banky môžu žiadať naozaj všetci - občania, mládež a študenti, podnikatelia a menšie firmy, samozrejme aj väčšie formy, podniky, obce i mestá.

Ponuka pre občanov zahŕňa rovných 20 produktov, od kreditných kariet (embosovaná platobná karta MasterCard, elektronická VISA Electron a Modrá kreditná karta pre klientov Modrej pyramídy stavebné sporiteľne), cez množstvo pôžičiek určených k ľubovoľnému osobnému (nepodnikatelskému) využitie (napr. < strong> Pôžička bez rizika - Perfektné pôžička, Modrá pôžička - určená klientom Modré pyramídy stavení sporiteľne, Úver bez rizika, Pôžička bez rizika - osobná pôžička i.) až po niekoľko účelových úverov, mnohokrát úplne špecifických a ojedinelých na trhu. Do tejto kategórie patria napríklad EKO úver a program Zelená úsporám (určený na obstaranie ekologicky šetrného bývania či rekonštrukcii staršieho bývania), Optimálne pôžička (konsolidácia), Úver Gaudeamus (určený na financovanie štúdia a výdavkov sa štúdiom spojených), Úver na nehnuteľnosť alebo treba Úver na notebook značky Apple . Veľmi bohatú ponuku ponúka Komerční banka v rámci hypoték ( Hypotekárny úver, Flexibilné hypotéka, Hypotéka 2 v 1, Hypotéka dopredu dozadu, predhypotekárny úver, Preklenovací hypotekárny úver ).

S podobne širokou ponukou pôžičiek sa u Komerční banky stretnú aj podnikatelia a firmy všetkých veľkostí. Za všetky menujme napr povolený debet na bežnom podnikateľskom účte či kreditnej karty pre podnikateľov na jednej strane, a Developerské financovanie alebo Úver na nákup akcií alebo podielu v obchodnej spoločnosti v Sk aj cudzej mene na strane druhej. Na svoje si ale v špeciálnej pôžičke prídu aj lekári, ktorým je určený Úver Medicum slúžiaci na financovanie výbavy ordinácie.

Ponuka banky je naozaj bohatá, kompletný zoznam pôžičiek is ich podrobnou špecifikáciou na stránkach banky www.kb.cz .

Další příspěvek Fio e-broker ze stejné kategorie. Další informační článek - Fio družstevní záložna.

Novinky z celého internetu

1.7.2011 - Sms pozicky pre Cechy

Vyzkoušejte feratum půjčky sms. Půjčky se sjednáním přes smsku.