Poštová sporiteľňa

Poštovní spořitelna Poštová sporiteľňa je inštitúciou, ktorá v podstate plnohodnotne nahrádza klasickú banku. Svojich klientov nachádza tak v radoch súkromných osôb, tak i osôb právnických. V jej ponuke nájdete napríklad nasledujúce finančné produkty: osobné sporožirové účty (pre dospelých, dospievajúcu mládež i pre deti), spotrebiteľské úvery, poistenie, pôžičky na bývanie hľa .

Jednoznačne najväčšou prednosťou poštovej sporiteľne je jej dostupnosť. Ako už samotný názov napovedá, poštovú sporiteľňu nájdete na pobočkách pôšt po celej Českej republike, vo veľkých mestách, malých mestečkách i na dedinách. To jej, spolu s naozaj konkurencieschopnou ponukou produktov, zaisťuje dostatok klientov (v súčasnosti viac ako 2 000 000, 28. 9. 2010) a rešpektované postavenie medzi ostatnými poskytovateľmi bankových služieb.

Poštová sporiteľňa spadá pod Československú obchodnú banku , as (ČSOB), významnú banková spoločnosť nielen na pomery Českej republiky, ale aj celej strednej Európy.

Zkuste další článek, třeba GE money auto, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - GE Money Bank internet banka.

Novinky z celého internetu

1.7.2011 - Sms pozicky pre Cechy

Vyzkoušejte feratum půjčky sms. Půjčky se sjednáním přes smsku.