Poštová sporiteľňa pôžičky

Poštovní sporiteľňa půjčky

Poštová sporiteľňa ponúka úvery tak fyzickým, tak aj právnickým osobám. Stručne si popíšeme tie prvé. Klient má na výber zo štyroch produktov, podľa toho koľko si potrebuje požičať a ako s peniazmi mieni naložiť. Úverové produkty sú pomenované nasledovne: Era pôžička, Era pôžička na bývanie, Hypotéka a Era kreditka .

Era pôžička je bezúčelová, s úrokovou sadzbou už od 8,8% za rok, je zbavená akýchkoľvek poplatkov za založenie, vedenie a predčasné splatenie úveru. Požičať si môžete 20 000 - 450 000 alebo až 600 000 Sk podľa toho, či už ste existujúcim klientom sporiteľne alebo nie. To určuje aj maximálnu výšku úveru zbavené nutnosti zaistenia (150 000, 300 000).

Era pôžička na bývanie je samozrejme pôžičkou účelovú, určenú na financovanie bývania. Jej minimálna výška je 70 000, maximum stanovené nie je.

Hypotéka Poštovej sporiteľne sa chváli predovšetkým možnosťou rozložiť splátky až na dobu 40 rokov, skrátka tu neprídu ani klienti, ktorí nie sú s to doložiť záložné právo na nehnuteľnosť alebo nechcú uviesť účely využitia pôžičky.

V ponuke kreditných kariet, nájdete neembosovanej a embosovanú platobnú kartu MasterCard . Prvá z týchto medzinárodných platobných kariet obsahuje úverový limit 5 000 - 50 000 Sk, druhá 15 000 - 250 000 Sk.

Právnické osoby môžu využiť nasledujúce z úverových produktov Poštovej sporiteľne:

  • Povolené prečerpanie účtu
  • Malý podnikateľský úver
  • Malý investičný úver
  • Účelový úver pre bytové družstvá

Podrobné informácie o týchto produktoch nájdete na stránkach www.postovnisporitelna.cz .

Další příspěvek Slovenská sporiteľňa pôžičky ze stejné kategorie. Další informační článek - UniCredit Bank pôžičky.

Novinky z celého internetu

1.7.2011 - Sms pozicky pre Cechy

Vyzkoušejte feratum půjčky sms. Půjčky se sjednáním přes smsku.