Pôžičky na zmenku bez ručiteľa

Půjčky na zmenku bez ručitele Pôžičky na zmenku bez ručiteľa sú zacielené predovšetkým na ľudí, ktoré peniaze potrebujú (často nevyhnutne), ale nemôžu si požičať u klasických bánk, pretože im v tom bránia dôvody typu "záznam o klientovi v registri dlžníkov" . Tým pádom sú títo ľudia, ak naozaj nemajú alebo nevidia iné východisko ako pôžičku, nútení obrátiť sa na nebankové sféru, kde nájdu okrem iného aj přehršel ponúk úverov na zmenku, z ktorých mnohé sa zaobíde bez ručenia. Zkuste bankový účet od Zuno.

Poďme si aspoň stručne povedať, čo že to vlastne taká zmenka vôbec je. Jedná sa o druh cenného úverového papiera , plniaceho pri dojednávaní takejto pôžičky vlastne úlohu štandardné zmluvy . Spísať zmenku možno prakticky na čomkoľvek, čo máte po ruke - nikde nenájdete nejaký oficiálny, predpísaný a jediný platný formulár. Platnosť každej zmenke zabezpečí ale až nasledujúce údaje:

  • 1.) na zmenke musia byť jasne stanovené, že sa práve o zmenku jedná
  • 2.) musí z nej byť jednoznačne zrejmé, kto je veriteľom a kto dlžníkom; aká čiastka je dlžníkovi poskytnutá a podmienky a spôsob splatenia tejto sumy
  • 3.) dlžník sa v nej musí jednoznačne zaručiť, že celú požičanú sumu, vrátane dohodnutých úrokov, včas a riadne splatí veriteľovi
  • 4.) samozrejme musia byť uvedené jednak dátum a miesto splatnosti zmenky a tiež dátum a miesto jej vystavenia
  • 5.) zmenka musí byť podpísané oboma na úveru zainteresovanými stranami

Další příspěvek Pôžička pre začínajúcich podnikateľov ze stejné kategorie. Další informační článek - Raiffeisen bánk pôžičky.

Novinky z celého internetu

1.7.2011 - Sms pozicky pre Cechy

Vyzkoušejte feratum půjčky sms. Půjčky se sjednáním přes smsku.