Slovenská sporiteľňa konsolidácie pôžičiek

Česká sporiteľňa konsolidácie půjček

Možno tiež patríte do dnes veľmi početnej skupiny ľudí, ktorí splácajú naraz niekoľko úverov. Orientovať sa v nich je v rýchlo plynúce dobe čím ďalej ťažšie, zaberá to veľa času a energie, hrozí i zabudnutie splatenie splátky. Produktom, ktorý túto situáciu rieši je konsolidácia úverov (tento termín možno nájsť aj pod českým ekvivalentom přeúvěrování pôžičiek). Konsolidácia totiž dokáže z Vašich niekoľkých pôžičiek urobiť jednu jedinú , a to pritom môže ísť o pôžičky od odlišných inštitúcií. Vďaka konsolidácii tak nemusíte každý mesiac riešiť, či ste splatili splátky ku všetkým aktuálnym úverom, namiesto toho splácate len jednu sumu.

Konsolidácia Česká sporiteľne však okrem väčšej prehľadnosti a úspory času ponúka aj usporiť zaujímavé sumy, pretože už ďalej neplatíte poplatky napríklad za výpisy alebo spravovania jednotlivých pôžičiek. Vybavenie konsolidácie je v Slovenskej sporiteľni zbavené akýchkoľvek poplatkov , výška novo vzniknutej pôžičky po konsolidácii navyše nie je nijako limitovaná. Jej splatnosť tak môže byť nastavená až na dobu plných 30 rokov .

Konsolidáciu Slovenskej sporiteľne môžu využiť klienti s:

  • 1.) úvery na nehnuteľnosti , ktoré boli dojednané v minulosti av súčasnej dobe sú stále aktuálne (nevzťahuje sa na hypotekárne úvery Slovenskej sporiteľne)
  • 2.) všetky ďalšie účelové (týkajúce sa nehnuteľností) i neúčelové pôžičky
  • 3.) všetky náklady, ktoré sú dokladovateľné spojené s konsolidáciou a investovaním do nehnuteľností; sem patria hlavne poplatky za realitné, právne a bankové služby

Zkuste další článek, třeba Pôžička na občiansky preukaz ihneď, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Pôžičky na zmenku bez ručiteľa.

Novinky z celého internetu

1.7.2011 - Sms pozicky pre Cechy

Vyzkoušejte feratum půjčky sms. Půjčky se sjednáním přes smsku.