Slovenská sporiteľňa pôžičky

Česká sporiteľňa půjčky Slovenská sporiteľňa ponúka úberu tak fyzickým osobám, tak aj podnikateľom, firmám a inštitúciám. Nasledujúci text stručne popíše pôžičky určené fyzickým osobám.

Ako bežný občan máte u Českej sporiteľne na výber z piatich typov pôžičiek. Nesú názvy Kontokorent ku sporožíro, Pôžička, Hotovostný úver, Spotrebiteľský úver a Hypotéka v hotovosti ČŠ .

Kontokorent ku sporožíro je samozrejme určený klientom majúcim sporožirový účet u Českej sporiteľne. Ponúka im prekročenie limitu na účte až do výšky 100 000 Sk, pri splnení podmienok určených Českou sporiteľňou až do výšky 200 000. Splatnosť je nastavená na jeden rok od prvého čerpania kontokorentu.

Produkt nazvaný jednoducho Pôžička ponúka klientom až 500 000 Sk, a to bezúčelovo. Pôžička je poskytovaná bez zaistenia, je možné k nej uzavrieť poistenie proti neschopnosti pravidelného splácania, a výšku splátok si navyše môžete nastaviť podľa svojich predstáv a možností.

Hotovostný úver je tiež pôžičkou bezúčelovú, jej minimálna výška je 30 000 Sk, maximálna nie je stanovená. Najväčším plusom tejto pôžičky je jej otvorenosť, pretože je dostupná aj klientom iných bánk, z ktorých účtov tak tiež môže byť splatený.

Spotrebiteľský úver je pôžička určená na súkromné účely typu: nákup nehnuteľnosti, spotrebného tovaru (automobil, elektronika a i.), zaplatenie služby, urazení dovolenky apod Minimálna suma je u tejto pôžičky nastavená na 100 000 Sk, maximálna suma stanovená nie je. Až do výšky pôžičky 500 000 Sk ju navyše možné získať bez ručenia. Rovnako ako Hotovostný úver možno aj Spotrebiteľský úver splácať z účtu inej banky.

Posledný z pôžičiek určených fyzickým osobám, Hypotéka v hotovosti je pôžičkou zabezpečenú ručením v podobe záložného práva k nehnuteľnosti. Jej minimálna výška je 150 000 Sk, pevne stanovené maximum nemá. Určená je pre financovanie najrôznejších výkladov typu: vysporiadania spoločného majetku manželov po rozvode, zaplatenie súdnych a notárskych poplatkov, možno ju použiť aj na hotovostné variant hypotéky, aj na uhradenie osobných potrieb.

Viac informácií o zmienených pôžičkách nájdete na stránkach sporiteľne www.csas.cz . Tam nájdete aj skutočne širokú ponuku úverov určených podnikateľom a firmám všetkého druhu a veľkostí, mestám a obciam, neziskovým organizáciám, nájdete tu produkty pre rozjazd novo vznikajúcich podnikania a mnoho iných špeciálnych úverov.

Zkuste další článek, třeba UniCredit Bank pôžičky, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Komerční banka pôžičky.

Novinky z celého internetu

1.7.2011 - Sms pozicky pre Cechy

Vyzkoušejte feratum půjčky sms. Půjčky se sjednáním přes smsku.