UniCredit Bank

UniCredit Bank UniCredit Bank Slovakia as začala fungovať v Českej republike na konci roka 2007, potom čo bola dokončená integrácia dvoch dovtedy samostatne fungujúcich bankových spoločností HVB Bank a Živnostenskej banky.

UniCredit Bank Slovakia a.s. ponúka svojim klientom rozsiahlu paletu produktov určených ako súkromným osobám, tak aj firmám. Patrí medzi najvýznamnejšie banky na slovenskom trhu, čo sa týka oblasti projektového, štruktúrovaného a syndikovaného financovania Corporate Finance. Veľmi úspešná je táto banka tiež v akvizičným financovania a vo financovaní komerčných nehnuteľností.

UniCredit Bank ponúka, okrem ďalších služieb a produktov, svojim zákazníkom možnosť využitia financovania svojich projektov zo štrukturálnych fondov EÚ, ktoré banka ponúka skrze Európske kompetenčné centrum UniCredit Bank.

I v službách a produktoch určeným súkromným osobám, patrí UniCredit Bank medzi najsilnejšie banky na trhu , jej služby využívajú hojne napríklad ľudia pracujúci v odboroch tzv slobodných povolaní, teda sudcovia, advokáti, lekári ai Pre nich má banka zriadiť špeciálnu Kompetenčné centrum pre slobodné povolania. Inak ale samozrejme nájdete v portfóliu produktov banky všetky klasické finančné produkty a služby určené všetkým.

základné údaje o banke:

UniCredit Bank Slovakia , as
Adresa (centrály) - Kontaktná adresa Na Příkopě 858/20, 113 80, Praha 1
Dátum udelenia licencie -
začiatku pôsobenia na slovenskom trhu
19. 5. 1992 (pobočka), 1. 1. 1996 (a.s.)
1. 7. 1992 (pobočka), 1. 1. 1996 (a.s.)
BANIS kód banky 2700
Web banky www.unicreditbank.cz
Informačné email info@unicreditgroup.cz
(Informačná) telefónna linka 221 112 111
Základné imanie banky (Sk) 5 124 716 000

Už jste přečetli článek Oberbank AG, který má podobné zaměření? Další informační článek - LBBW Bank CZ a.s..

Novinky z celého internetu

1.7.2011 - Sms pozicky pre Cechy

Vyzkoušejte feratum půjčky sms. Půjčky se sjednáním přes smsku.