UniCredit Bank pôžičky

Banka Unicredit ponúka celkom štyri všeobecné typy pôžičiek: hypotekárne úvery, spotrebiteľské úvery, kontokorentné úvery a študentskú pôžičku .

Hypotekárny úver slúži samozrejme na financovanie bývania, konkrétne produkty UniCredit Bank nesú názvy:

  • 1.) INDIVIDUAL (umožňuje dohodnúť si individuálne podmienky hypotekárneho úveru v závislosti na potrebách a možnostiach každého klienta)
  • 2.) FLEXI (umožňuje predčasné splatenie pôžičky bez akéhokoľvek sankčného poplatku)
  • 3.) PLUS (úver bez vstupného a mesačného poplatku pri splnení stanovených podmienok)
  • 4.) TWIN (umožňuje využiť až 20% pôžičky na čokoľvek). U všetkých práve uvedených produktov Vám UniCredit Bank požičia až 100% zastavenej ceny nehnuteľnosti. Všetky tieto pôžičky majú aj nastavenú dĺžku fixácie úrokovej sadzby na maximálne 20 rokov, ich maximálna splatnosť potom činí 30 rokov.
UniCredit Bank půjčky

Okrem týchto klasických hypoték ponúka UniCredit tiež hypotéku neurčené primárne na bývanie - Hypotekárny úver účelový nerezidenčných a Hypotekárny úver neúčelový . Všetky typy hypoték, okrem FLEXI, možno v súčasnosti navyše získať vo forme tzv Prevratné hypotéky . Tá Vám totiž zaručuju, pri splnení podmienok daných bankou, 3% úrokovú sadzbu.

Spotrebiteľské úvery nájdete v ponuke UniCredit Bank taktiež štyri - účelovo, neúčelový, Obratová a spotrebiteľský úver INDIVIDUAL .

  • 1.) ÚČELOVO úver je určený na "financovanie nákupu tovaru alebo služieb, kúpa družstevného podielu, rekonštrukcia bytu či domu alebo na refinancovanie skôr poskytnutých bankových úverov." Výška tejto pôžičky je vymedzená v rozmedzí 50 000 - 300 000 Sk a dĺžka splatnosti v rozmedzí 1 - 4 roky pri úvere do výšky 100 000 Sk, pri úvere nad 100 000 Sk potom rozmedzí 1 - 5 rokov.
  • 2.) Jednoduchá úver je nastavený v podstate totožne ako účelový, len nie je, ako je zrejmé zo samotného názvu, určený ku konkrétnemu využitie.
  • 3.) Obratová úver je neúčelový, zbavený nutnosti zaistenia úveru a oslobodený od nutnosti dokladať príjem, ak klient splní podmienku vedenie bežného účtu s kreditnými obratmi v UniCredit Bank po dobu najmenej 6 mesiacov. Rozmedzie výška pôžičky je u obratového úveru vymedzené 50 000 a 200 000 Sk. Doba splatnosti pôžičky je nastavená rovnako ako u predchádzajúcich dvoch (1-4 roky u sumy do 100 000 Sk, 1 - 5 rokov pri vyššej sumy).
  • 4.) Úver INDIVIDUAL je určený na financovanie najrôznejších potrieb klienta (od nákupu luxusného tovaru, cez kúpu automobilu až po financovanie nehnuteľnosti nespĺňajúce kritériá pre pôžičku hypotekárnej). Výška pôžičky je nastavená v rozmedzí 300 000 - 1 000 000 Sk, doba splatnosti je navýšená na 1 - 5 rokov u pôžičky do 500 000 Sk a na 1 - 7 rokov u úveru vyššieho.

Všetky štyri uvedené spotrebiteľské úvery majú garantovanú nemennú úrokovú sadzbu, a to po celú dobu splácania pôžičky.

Kontokorentný úver slúži k možnosti prečerpať financie na svojom bežnom účte vedeným bankou UniCredit. Jeho minimálna výška je 10 000 Sk, maximálne si možno požičať až 150 000 Sk. Doba splatnosti je stanovená na 1 rok s automatickým obnovovaním sa.

Študentská pôžička samozrejme slúži na financovanie výdavkov spojených so štúdiom. Jej minimálna výška je 50 000 Sk, najviac si možno požičať 150 000 Sk. U tejto pôžičky neprekvapí ako zabezpečenie úveru ručenie treťou osobou, prípadne záložné právo k termínovanému vkladu. Doba splatnosti úveru sa pohybuje v rozmedzí jedného až desiatich rokov.

Už jste přečetli článek Komerční banka pôžičky, který má podobné zaměření? Další informační článek - Fio e-broker.

Novinky z celého internetu

1.7.2011 - Sms pozicky pre Cechy

Vyzkoušejte feratum půjčky sms. Půjčky se sjednáním přes smsku.